НОВИНИ

28.07.2004 | ООН наблизилась до нової резолюції щодо Судану
Джерело - Українська служба ВВС

Держсекретар США Колін Павелл заявив, що поміж членів Ради Безпеки ООН зростає підтримка на користь затвердження нової, жорсткішої резолюції щодо Судану з огляду на гуманітарну кризу у провінції Дарфур.
Промовляючи напередодні запланованих на середу переговорів з провідниками Єгипту в Каїрі, Колін Павелл зазначив, що тепер постає консенсус щодо того, що робити з Суданом, хоча, - додав він, - і надалі залишаються розбіжності у питанні можливих санкцій проти Хартуму:


"Гадаю, суданський уряд тепер усвідомлює, що міжнародна спільнота дедалі більшою мірою говорить в унісон щодо потреби дій, хоча і надалі залишаються розбіжності щодо того, чи слід запроваджувати санкції. У своїх розмовах цими вихідними з багатьма членами Ради безпеки я відчув, що рада підійшла ближче до цієї резолюції і вона набуває підтримки мірою того, як люди усвідомлюють серйозність кризи у Дарфурі."


За словами Коліна Павелла, деякі країни у своїх пропозиціях ідуть далі і ведуть мову про необхідність військових дій, хоча йому особисто цей варіант не подобається. Американські урядовці кажуть, що самі велетенські розміри регіону Дарфур надто ускладнять матеріально-технічне забезпечення багатонаціональних сил.


Раніше Судан заявив, що він сам впорається з роззброєнням арабських ополченців і застеріг про удари у відповідь у вразі, як іноземні війська будуть відряджені до Дарфуру.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект