НОВИНИ

01.10.2015 | Іран стягує війська в Сирію
Джерело - Reuters

Сотні іранських військових прибули до Сирії в останні 10 днів і найближчим часом приєднаються до урядових військ Башара Асада та ліванської "Хезболли" у великій наземній наступальній операції, підтримуваній і російськими авіаударами.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на ліванські джерела.

"Російські повітряні удари будуть найближчим часом супроводжуватися наземною операцією сирійської армії та її союзників", - сказав один із співрозмовників, знайомих з військово-політичними подіями в конфлікті.

"Не виключено, що найближчі наземні операції будуть зосереджені в провінціях в Ідліб і Хама", - додав співрозмовник.

Двоє співрозмовників сказали, що операція буде спрямована на відвоювання територій, втрачених президентом Асадом під тиском повстанців.

Ці обставини вказують на військовий союз між Росією та іншим головними союзниками Асада - Іраном і "Хезболлою", сфокусований на захопленні районів північно-західної Сирії, які були втрачені під час наступу повстанців на початку цього року.

"Авангард іранських сухопутних військ почав прибувати до Сирії: солдати і офіцери, спеціально для участі у цій битві. Вони не радники ... ми говоримо про сотні військових із технікою та озброєнням. За ними підуть більше", - сказав один із співрозмовників.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект