НОВИНИ

29.09.2015 | Зустріч Обама-Путін: 55 хвилин розмови з невідомими підсумками
Джерело - УКРІНФОРМ



Одна із найбільш інтригуючих зустрічей на полях 70-ї Генасамблеї – між президентом США Бараком Обамою і президентом Росії Володимиром Путіним – розпочалася в понеділок з короткого рукопотискання і пройшла за закритими дверима.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в США.

На початку зустрічі відбулася протокольна зйомка, яка тривала 10-15 секунд. Лідери потиснули один одному руки, після чого зайшли до кімнати переговорів, де проговорили 55 хвилин.

Оскільки підходу до преси з боку обох сторін після зустрічі не було, про що саме йшлося в розмові президентів поки залишається невідомим. Офіційні сайти Білого дому і Кремля після кількох годин також зберігають мовчання щодо змісту переговорів.

Втім, напередодні в Білому домі зазначили, що на зустрічі Обама-Путін американська сторона мала намір обговорити, насамперед, два пріоритетних питання – ситуацію в Україні, в тому числі, спробу анексії Криму, а також російську військову присутність в Сирії.

Тим часом, під час виступів з трибуни Генасамблеї президенти обмінялися заявами, адресованими один до одного. Так, російський лідер озвучив кілька прогнозованих тез, які недвозначно були адресовані Сполученим Штатам. Він, зокрема, згадав про "зовнішні сили", які розв'язали в Україні кризу. В цьому ж ключі Путін згадав про роль НАТО.

Президент Обама, зі свого боку, під час виступу на загальних дебатах Генасамблеї застеріг світ від повторення прецеденту в Україні, коли суверенітет і територіальна цілісність незалежної держави була порушена в силовий спосіб.





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект