НОВИНИ

28.09.2015 | Туреччина побоюється подальшого збільшення потоку мігрантів з Сирії
Джерело - Німецька хвиля

Про це повідомила у Нью-Йорку канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка напередодні зустрілася з турецьким прем’єр-міністром Ахметом Давутоглу".

Ангела Меркель також зазначила, що Анкара та Берлін вирішили поглибити свою співпрацю у питанні мігрантів. Метою такого кроку має стати, за словами канцлера, "кращий контроль потоків біженців".

Тим часом речник німецького уряду заявив, що німецько-турецька робоча група найближчими тижнями конкретизує співпрацю між двома країнами. Також до цієї співпраці можуть залучити і Грецію.

Як зазначила Ангела Меркель, Туреччина вже прийняла близько 2 млн втікачів від війни з Сирії та майже 500 тис. іракських біженців. На її думку, питання про те, яким чином можна припинити конфлікт у Сирії, стоятиме на першому місці під час багатьох зустрічей на найвищому рівні, які відбуватимуться на полях Генеральної асамблеї ООН.

Ознак послаблення міграційної кризи упродовж останніх днів не спостерігалося, а потік біженців до Європи не зменшився. Лише до Хорватії за останні десять днів прибули 65 тис. біженців.

Лише у неділю, 27 вересня, у Середземному морі поблизу лівійського узбережжя вдалося врятувати 795 біженців. Попри активну участь кораблів багатьох країн у порятунку біженців в акваторії Середземного моря, 27 вересня біля берегів Туреччини загинули 17 людей, які намагалися дістатися берегів Європи.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект