НОВИНИ

27.07.2004 | Опозиція критикує непослідовність президента щодо ЄС та НАТО
Джерело - Українська служба ВВС

Українська опозиція звинуватила владу у непослідовності, критикуючи рішення президента Кучми вилучити з Військової доктрини положення про плани вступу в НАТО і Євросоюз.
Голова парламентського комітету з євроінтеграції Борис Тарасюк в інтерв'ю українському телебаченню висловив думку, що пан Кучма вдався до такого кроку, бо був роздратований критикою стану українського демократії на саміті НАТО в Стамбулі.


Пан Тарасюк сказав, що за важливими зовнішньополітичними рішеннями, як він висловився, криються роздратування і непослідовність.


Він нагадав, що саме президент Кучма з 1994-го року проголосив курс на євроатлантичну інтеграцію, обіцяючи, що Україна піде шляхом Польщі, Угорщини та інших успішних сусідів.


Борис Тарасюк, який є членом блоку Наша Україна, сказав , що зі зміною влади після президентських виборів мають відбутися також практичні зміни у зовнішній політиці України.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект