НОВИНИ

26.08.2015 | Екс-російськими "Містралями" зацікавилися Малайзія й Індія
Джерело - УКРІНФОРМ



Малайзія та Індія зацікавилася універсальними вертольотоносцями типу «Містраль», виготовленими Францією на замовлення Росії та не переданими їй через анексію Криму та розв’язаний конфлікт в Україні.

Фото: giga.ua

Про це повідомляє впливове ділове видання La Tribune з посиланням на власні джерела в уряді Франції.

"Міністр оборони Франції повинен відзначити ще одну гарячу тему, на думку ряду джерел: можливо йдеться про перепродаж універсальних вертольотоносців типу «Містраль», які спочатку призначалися для Росії, ВМС Малайзії, якій вже запропоновані французькі корвети Gowind корвети та підводні човни Scorpene, побудовані суднобудівельною компанією DCNS", - пише видання.

Видання стверджує, що Малайзія, з одного боку, задоволена якістю продукції французьких судно будівельників, з іншого ж її турбує зростання напруженості у Південно-Китайському морі. Крім того, країна висловила зацікавленість у придбанні 18 універсальних французьких винищувачів Rafale «на заміну російських МіГ-29, що розчарували Куала-Лумпур відсутністю надійності обслуговування». Повідомляється також, що міністр оборони відвідає у неділю Малайзію і по дорозі назад зупиниться в Індії.

"За даними декількох джерел, можливо він візьме участь у церемонії підписання контракту з Нью-Делі на 36 винищувачів Rafale", - пише видання.

Крім того, стверджує La Tribune, Індія також зацікавлена в придбанні «Містралів».

"Індія і Росія дуже близькі. Придбання першою двох русифікованих вертольотоносців може бути дуже хорошим виходом для Парижа і Москви ... за умови, що росіяни не вставлятимуть палиці в колеса французам", - пише видання.





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 244. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект