НОВИНИ

31.07.2015 | Французькі моряки заблокували порт Кале. Палять шини
Джерело - УКРІНФОРМ

Близько 300 французьких моряків оголосили страйк і заблокували північний французький порт Кале.

"Порт Кале заблокували у п'ятницю моряки компанії Scop SeaFrance, які невдоволені заходами уряду щодо реструктуризації морського перевізника вантажів - компанії Myferrylink, що користувалася послугами роботодавця моряків", - зазначає агенція.

Моряки перекрили шляхи до порту та підпалили автомобільні шини. Їх підтримали місцеві профспілки. Представники влади ведуть переговори про розблокування морського порту.

Раніше працівники французької компанії Myferrylink, яка забезпечує поромне сполучення між Францією і Великою Британією, вже проводили акцію протесту в Кале, перекривши шлях перед тунелем під Ла-Маншем.

На початку липня через страйк моряків цієї компанії поромний рух між Францією та Великою Британією і Бельгією було припинено. Акція протесту моряків у портовому місті Кале розпочалася після того, як оператор Євротунелю – компанія "Євростар" - вирішив продати частину суден Myferrylink конкурентові - данській компанії DFDS. Робітники побоювалися скорочення робочих місць.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект