НОВИНИ

29.07.2015 | Екс-міністр фінансів Греції може постати перед судом
Джерело - УКРІНФОРМ

Екс-міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс може постати перед судом і потрапити до в'язниці за протизаконний злам рахунків платників податків у ході підготовки плану виведення країни із зони євро під час переговорів з європейськими кредиторами про новий план порятунку.

Зазначається, що верховний суд країни направив справу Варуфакіса до парламенту, який може проголосувати за позбавлення його недоторканності.

Тим часом прокуратура Греції відкрила п'ять кримінальних проваджень проти команди експертів, які були залучені Варуфакісом для секретної підготовки скандального плану переходу країни на драхму.

Дані експерти підозрюються у порушенні права на недоторканність приватного життя громадян з метою протизаконної зміни національної валюти в країні, розповіло виданню джерело в суді.

Крім того, газета зазначає, що серед підозрюваних - всесвітньо відомий економіст Джеймс Гелбрейт.

Нагадаємо, 16 липня екс-міністр фінансів країни Яніс Варуфакіс докладно виклав план «Б» щодо створення паралельної банківської системи під час відеоконференції з інвесторами та керівниками міжнародних хедж-фондів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3979. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект