НОВИНИ

28.07.2015 | Озброєний чоловік захопив заручників у Брюсселі
Джерело - УКРІНФОРМ

У центрі Брюсселя озброєний чоловік утримує у квартирі жінку з дитиною. Спецпідрозділ поліції заблокував квартал у комуні Іксель та веде перемовини про звільнення заручників.

Мотиви зловмисника наразі невідомі.

«Швидше за все, йдеться про захоплення заручників у квартирі житлового будинку на вулиці Доценберг», - повідомив телеканал.

Інформацію про блокування кварталу у центрі Брюсселя підтвердив прес-секретар прокурора бельгійської столиці Лоран Дюмон. «У ніч з понеділка на вівторок поліція оточила квартал у комуні Іксель і веде перемовини зі злочинцем на вулиці Доценберг, неподалік від площі Флаже», - повідомив він.

За даними телеканалу, озброєний чоловік утримує в квартирі жінку з дитиною. Поліція веде з ним переговори, сподіваючись звільнити заручників без штурму.

Мешканці будинку повідомили, що добре знають зловмисника. 9 липня його вже заарештовувала поліція за подібну витівку, коли чоловік захопив у заручники дружину і свою однорічну доньку. Його заарештували і пізніше відпустили. Рецидивісту 37 років, він колишній військовий.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект