НОВИНИ

25.07.2015 | Обама застеріг Британію від виходу з Євросоюзу і похвалив за оборонний бюджет
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама вважає, що Велика Британія повинна залишатися у складі Європейського Союзу попри настрої в суспільстві щодо проведення референдуму про відокремлення.

Про це він cказав у інтерв'ю британській інформаційній службі BBC.

"Присутність Великої Британії в Європейському Союзі дає нам набагато більшу впевненість у міцності трансатлантичного союзу", - зауважив американський лідер.

Він підкреслив, що Британія має значний вплив у процесі підтримки миру в регіоні та світі в цілому. "Ми маємо бути впевненими, що Великобританія продовжує мати цей вплив, оскільки вважаємо, що цінності, які ми поділяємо, стосуються не тільки нас, а й цілісної Європи та цілісного світу", - зауважив глава Білого дому.

Упродовж інтерв'ю він кілька разів повторив, що США не мають більшого партнера, ніж Великобританія, який би поділяв так близько демократичні цінності.

При цьому Обама відзначив дуже тісну взаємодію в питанні Сирії та протистоянні терористичному угрупованню "Ісламська держава". Водночас, за словами американського президента, вони з британським прем'єр-міністром Девідом Кемероном є гарними партнерами не тільки в боротьбі з ІДІЛ, але також у "всьому спектрі питань безпеки" у цілому світі.

У цьому зв'язку президент США привітав уряд Кемерона з виконанням зобов'язань щодо підняття видатків на оборонний бюджет до двох відсотків від ВВП, що стало вимушеним кроком для країн НАТО на тлі нових загроз, що з'явилися в Європі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект