НОВИНИ

24.07.2015 | Путін закликав Київ узгодити з бойовиками особливий статус Донбасу - Кремль
Джерело - УНІАН

Про це йшлося в ході телефонної розмови президента України Петра Порошенка з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляє прес-служба Кремля.

«Володимиром Путіним знову було підкреслено, що стале всеосяжне врегулювання кризи неможливе без налагодження Києвом прямого діалогу з представниками Донбасу. Президент Росії закликав українську сторону чітко триматися букви і духу мінського комплексу заходів. Зокрема, узгодити з "ДНР" і "ЛНР" та ввести в дію на постійній основі законодавче оформлення особливого статусу відповідних регіонів і закон про амністію, а також визначити модальності і порядок проведення місцевих виборів», - йдеться в повідомленні російської сторони.

Також, в Кремлі назвали «жестом доброї волі» вихід бойовиків з Широкіно та акцентували увагу на необхідності залишити населений пункт українським військовослужбовцям.

«У зв'язку з цим наголошено на необхідності виведення українських силовиків із селища Широкіно – як це раніше зробили ополченці в якості жесту доброї волі», - повідомляє прес-служба російського президента.

Раніше УНІАН повідомляв, що президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом Росії Володимиром Путіним.

Співрозмовники обговорили результати останнього засідання Тристоронньої контактної групи і її чотирьох підгруп, яке відбулося 21 червня у Мінську.

Президент України констатував погіршення ситуації на Донбасі, зокрема збільшення кількості обстрілів з боку бойовиків.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2609. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект