НОВИНИ

23.07.2015 | Туреччина направила військові літаки на кордон із Сирією
Джерело - Радіо Свобода

Туреччина направила військові літаки на південно-східний кордон із Сирією.

Це сталося після того, як сьогодні на посту біля кордону був застрелений турецький поліцейський. Влада Туреччини підозрює, що це зробили бойовики «Ісламської держави».

За інформацією турецької влади, вогонь по блокпосту відкрили чоловіки, що прибули з території Сирії, яку контролює «Ісламська держава».

Раніше сьогодні на південному сході Туреччини застрелили одного поліцейського, ще один був поранений. Турецькі поліцейські відкрили вогонь у відповідь, у результаті якого один нападник був застрелений.

Це сталося через день після того, як у турецькому місті Сейланпінар поблизу кордону із Сирією застрелили двох поліцейських. Відповідальність за цей напад на себе взяли бойовики з екстремістської «Курдської робітничої партії». Вони заявили, що вбивство поліцейських було помстою за атаку 20 липня у місті Суруч, у результаті якої загинули 32 людини. Курдські бойовики звинуватили турецьких поліцейських у співпраці з угрупованням «Ісламська держава».

Влада Туреччини заявила, що є «висока ймовірність» того, що вибух у місті Суруч здійснив смертник, пов’язаний із бойовиками «Ісламської держави».


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект