НОВИНИ

23.07.2015 | Парламент Греції схвалив другий пакет реформ для отримання фіндопомоги
Джерело - УКРІНФОРМ

Грецький парламент схвалив другий пакет реформ, що дозволить Афінам почати переговори з Європейським Союзом про нову програму фінансової допомоги на 86 млрд євро.

Реформи, які схвалили грецькі депутати, включають оздоровлення банківської системи Греції і законопроект про прискорення цивільного судочинства.

Їх обговорення в парламенті розтягнулося в середу на кілька годин, і вони були поставлені на голосування лише в ніч на четвер.

За запропонований урядом пакет реформ проголосували 230 депутатів; 63 висловилися проти і п'ять утрималися.

Під час дебатів у стін грецького парламенту зібралися тисячі демонстрантів. У якийсь момент в поліцейських полетіли пляшки із запальною сумішшю, але повномасштабного насильства вдалося уникнути.

Серед тих, хто голосував проти законопроекту - 31 депутат від партії провладної "Сіріза". Це менше, ніж минулого тижня, коли парламент Греції прийняв перший пакет заходів, погоджений прем'єр-міністром Алексісом Ціпрасом з лідерами єврозони.

Заходи, схвалені грецькими парламентаріями тиждень тому, включають економічні реформи і заходи щодо збільшення податків і скорочення державних витрат.

Обговорення в парламенті більш болючих для Греції заходів - таких як поступова відмова від системи раннього виходу на пенсію і підвищення податків для фермерів - було відкладено до серпня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект