НОВИНИ

23.07.2015 | Сенат США ініціює посилення боротьби з кіберзагрозами
Джерело - The Hill

Група американських сенаторів представила двопартійний законопроект, спрямований на розширення повноважень Міністерства внутрішньої безпеки США щодо протистояння кібератакам на державні установи.

Текст документа був оприлюднений в середу, зазначає спеціалізоване американське видання The Hill.

"Міністерство внутрішньої безпеки має мандат на захист домену .gov (що використовується установами державної адміністрації США – ред.), але має дуже обмежені повноваження для цього", - зазначила з цього приводу один із авторів законопроекту, сенатор від Республіканської партії Сюзан Коллінз.

Документ має замінити діючі законодавчі норми, прийняті 12 років тому, та посилює роль Міністерства внутрішньої безпеки в захисті державних мереж та веб-сайтів. Зокрема, міністерство отримає більші повноваження щодо контролю за безпекою комп'ютерних систем федеральних установ, а також моніторингу їхньої роботи з метою виявлення порушень у системі.

Поява нового законопроекту набуває більшої актуальності на тлі недавніх атак хакерів та злому бази даних Офісу управління персоналом США. Це що поставило під загрозу витоку персональні дані понад 22 млн службовців державного сектору.

При цьому, за звітами Міністерства внутрішньої безпеки, було відзначено високий рівень організованості атаки, а також складності застосованих алгоритмів. І хоча на неофіційному рівні підозрюється, що злом міг бути організований китайською стороною, в Білому домі поки не називають джерело небезпеки.

У цьому зв'язку в Конгресі США та адміністрації продовжують наголошувати, що кібербезпека вже давно вийшла за рамки приватного життя та загрожує національним інтересам США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект