НОВИНИ

22.07.2015 | S&P підвищило рейтинг Греції до ССС+
За матеріалами - УНІАН

Крім того, S&P підтвердило короткострокові кредитні рейтинги країни в іноземній і національній валютах на рівні "C" зі стабільним прогнозом.

"Підвищення рейтингів Греції відображає поліпшені перспективи ліквідності в Греції після згоди минулого тижня... на трирічну програму через механізм ESM, поряд з виділенням грецькому уряду бридж-кредиту в 7,16 мільярда євро строком на три місяці, який воно використало для погашення простроченої заборгованості перед МВФ, а банк Греції — для виплати ЄЦБ", — повідомляється в релізі.

Стабільний прогноз по рейтингах Греції вказує на збалансованість ризиків для рейтингу на рівні "CCC+". Агентство підвищить рейтинг при зростанні перспектив зниження державного боргу країни. До позитивного зміни рейтингів може також призвести успішне виконання структурних реформ.

Перешкода чи призупинення виконання програми ESM призведе до зниження рейтингів країни через припинення вливань капіталу в грецькі банки і зниження впевненості в економіці Греції, повідомляється в релізі агентства.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект