НОВИНИ

20.07.2015 | У Греції сьогодні відновлюють роботу банки
Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

У понеділок, 20 липня, в Греції відновлюють роботу банківські установи, які були на «вимушених канікулах» з 29 червня, відколи тривали вирішальні переговори Афін з країнами ЄС та міжнародними кредиторами щодо виходу з боргової кризи. Очікується, що сьогодні фінансово-кредитні установи країни поновлять роботу лише частково з обмеженнями щодо видачі готівки клієнтам.

Попередньо встановлений разовий (або впродовж одного тижня) ліміт для зняття коштів з банківських рахунків становитиме 420 євро. Певні обмеження залишаться і щодо міжнародних валютних операцій.

Розблокування роботи банків стало можливим зокрема після того, як минулого тижня Європейський союз схвалив надання Греції короткотермінової позики на суму в 7 мільярдів 610 мільйонів євро. Ці кошти мають піти на повернення чергової частини боргу Афін Європейському центробанку і МВФ.

 Єврокомісар із питань валюти євро Валдіс Домбровскіс казав, що кошти цієї позики мають надійти до Греції до понеділка, 20 липня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект