НОВИНИ

17.07.2015 | Експерти НАТО зацікавлені у співпраці з Україною в питанні відновлення інфраструктури ВМС – заступник начальника штабу
За матеріалами - УНІАН

Як повідомляє прес-центр Командування ВМС України, в Одесі завершилася триденна робоча зустріч представників українських ВМС і оціночно-дорадчої групи НАТО щодо обговорення моделі розвитку українського флоту, визначення параметрів, змісту та етапів реалізації пілотного проекту.

"Під час засідань визначені параметри, зміст та етапи реалізації пілотного проекту з відновлення спроможностей українських ВМС. Важливо, що експерти НАТО зацікавлені у співробітництві щодо відпрацювання директивних документів, в питанні відновлення інфраструктури ВМС ЗС України, сумісного виконання заходів бойової підготовки, надання допомоги щодо удосконалення систем управління та засобів зв’язку", - зазначив голова робочої групи, перший заступник начальника штабу Командування ВМС України контр-адмірал Дмитро Таран.

За оцінкою контр-адмірала, протягом трьох днів проведено плідну роботу та визначено заходи, які необхідно у подальшому провести для відродження та розвитку українського флоту.

У контексті заходу та з метою ознайомлення експертів зі станом українських ВМС після їх передислокації з тимчасово окупованої території АРК і міста Севастополя делегація НАТО відвідала фрегат «Гетьман Сагайдачний», морську авіаційну бригаду та Навчальний центр флоту.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект