НОВИНИ

13.07.2015 | Саміт глав держав і урядів поки залишив Грецію в єврозоні
Джерело - УНІАН

"Досягнуто порозуміння про початок третьої програми допомоги Греції, що гарантує збереження країни у складі єврозони", - сказав дипломат.

Дипломат особливо підкреслив, що третя програма буде здійснюватися "суворо поетапно, по мірі реалізації бюджетних заходів Греції".

Першим кроком, який повинні зробити Афіни для виконання своїх зобов'язань, стане "прийняття парламентом до 14 липня узгоджених з інститутами структурних реформ". Мова йде про шість законопроектів, у тому числі про пенсійну і податкову реформи, включаючи перегляд системи ПДВ.

Після цього, у середу, відбудеться чергова зустріч Єврогрупи, яка підтвердить запуск третьої трирічної програми кредитування Греції. Якщо з якоїсь причини цього не станеться, третя програма виявиться зірвана.

"Це гарантує відновлення необхідного рівня довіри Греції", - сказав він.

За попередньою інформацією, обсяг третьої трирічної програми допомоги Греції з боку МВФ і єврозони складе 90 млрд євро у вигляді пільгових кредитів. Між тим, ця інформація носить суто попередній характер - переговори про уточнення всіх деталей програми ще попереду.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект