НОВИНИ

12.07.2015 | Мінекономіки Греції: Банківські обмеження не зніматимуть ще два місяці
Джерело - Кореспондент

Добовий ліміт на зняття готівки з банкоматів і заборона на переказ грошових коштів за кордон залишаться чинними ще щонайменше два місяці, заявив у суботу, 11 липня, міністр економіки Греції Георгос Статакіс в інтерв'ю місцевому телеканалу Мега-ТВ.

Обмеження щодо зняття грошей не торкнуться туристів та іноземців, які проживають на території Греції. Однак банки можуть завершити свої канікули і почати роботу вже наступного тижня, якщо Афінам цими вихідними вдасться досягти згоди з міжнародними кредиторами за планом реформ, запропонованим Грецією, наголосив міністр.

Статакіс також запропонував депутатам з Коаліції радикальних лівих сил (СІРІЗА), не згодним з політикою уряду, подати у відставку. Він зазначив, що під час минулих дебатів у парламенті десять депутатів з коаліції СІРІЗА утрималися від прийняття рішення і відхилили план реформ грецького уряду, який повинен допомогти досягти угоди з міжнародними кредиторами. Якщо вони не згодні з пропозиціями, то повинні чинити за правилами і подати у відставку


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект