НОВИНИ

10.07.2015 | Кандидат на вищу військову посаду в США - за надання зброї Україні
Джерело - УКРІНФОРМ

Американський генерал Джозеф Данфорд, кандидатура якого зараз розглядається на посаду голови Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США вважає, що надання американської зброї сьогодні є життєво необхідним для України в умовах її протидії російській агресії.

Про це він заявив у четвер під час слухань у профільному комітеті Сенаті США, передає Укрінформ.

"З військового погляду я вважаю, що виправдано було б надати українцям таку допомогу. Якщо відверто, то без такої допомоги вони не зможуть захиститися від російської агресії", - цитує слова генерала українська служба Голосу Америки.

Свою заяву військовий очільник зробив у відповідь на запитання голови комітету сенатора Джона Маккейна про погляди генерала на необхідність надати Україні протитанкову зброю та засоби протидії російській артилерії й ракетам.

Як повідомляв Укрінформ, під час цих же слухань генерал Данфорд, який нині очолює Корпус морської піхоти США, назвав Росію "найбільшою загрозою для національної безпеки" Сполучених Штатів. "Якщо ви подивитесь на її поведінку, то вона насторожує", - заявив Данфорд.

Об'єднаний комітет начальників штабів (Joint Chiefs of Staff, JCS) - орган управління збройних сил США, складається з вищих генералів, які очолюють Сухопутні війська, авіацію, флот, морську піхоту і Національну гвардію. Голова комітету є за посадою радником президента США і міністра оборони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект