НОВИНИ

10.07.2015 | Росія створює значні виклики безпеці США і Європи – Держдеп
Джерело - УКРІНФОРМ

Державний департамент США визнав агресію Росії "суттєвим викликом безпеці" для інтересів Сполучених Штатів і країн Європи.

Про це заявив у четвер під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Безумовно, Росія створює суттєві виклики безпеці не тільки для національних інтересів США, але і для інтересів наших союзників та партнерів у Європі",- наголосив Крібі.

Таким чином він відповів на запитання, чи поділяє держдеп погляди генерала США Данфорда, який у четвер визначив Росію найбільшою загрозою для американської безпеки.

"Усі в американському уряді поділяють ці занепокоєння через ті виклики безпеці, які представляє Росія, зокрема, на Європейському континенті", - наголосив речник зовнішньополітичного відомства США.

Тому, продовжив Кірбі, впродовж останніх років США "вдаються до таких значних заходів щодо запевнення своїх партнерів у Європі, підкріплення зобов'язань відповідно до статті 5 (Договору НАТО - Ред) та намагаються працювати в напрямку повного виконання мінських домовленостей".

У цьому зв'язку представник держдепартаменту зауважив, що помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд у четвер зустрічалася в Цюріху із заступником міністра закордонних справ РФ Григорієм Карасіним. "Вони говорили про виконання мінських угод", - сказав Кірбі. За його словами, розмова була "продуктивною і конструктивною", що сприятиме подальшому розвитку діалогу.

Як повідомлялося раніше, у четвер генерал армії США Джозеф Данфорд під час слухань у американському Сенаті з приводу номінації його на посаду глави Об'єднаного комітету начальників штабів відверто відповів на запитання щодо загроз для нацбезпеки США. "За моїми сьогоднішніми оцінками, Росія є найбільшою загрозою для Національної безпеки... Якщо ви подивитесь на її поведінку, то вона насторожує", - заявив Данфорд.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект