НОВИНИ

10.07.2015 | Польща готова прихистити 2 тисячі "середземноморських" біженців
Джерело - УКРІНФОРМ

Польща готова прийняти 2 тисячі біженців, які через Середземне море прибувають до Італії і Греції з країн Африки та Азії.

Про це після завершення неформальної зустрічі глава МВС країн ЄС в Люксембурзі повідомив заступник міністра внутрішніх справ Польщі Пьотр Стаханьчик, інформує РАР.

“Загалом, наша пропозиція – 2 тисячі”, - зазначив Стаханьчик.

Він додав, що 1 тис. біженців буде переселено з таборів для біженців, розташованих за межами ЄС, й 1 тис. - з Італії та Греції.

За словами міністра, погоджуючись на прийом біженців, у Польщі весь час “тримали в голові ситуацію в Україні і можливість її зміни”.

За словами заступника міністра закордонних справ з європейських питань Рафала Тшасковського, більшість цих біженців буде з Сирії та Еритреї, тобто країн, до яких, з огляду на внутрішню ситуацію в цих країнах, людей не можна буде повернути на батьківщину.

Раніше Єврокомісія запропонувала Польщі прийняти 2659 іммігрантів, але вона відхилила цю пропозицію. Варшава задекларувала, що прийме біженців в рамках європейської солідарності, але за принципом добровільності і самостійного визначення їх кількості.

Загалом Єврокомісія запропонувала країнам ЄС прийняти 40 тис. біженців. Під час зустрічі в Люксембурзі країни погодилися прийняти загалом понад 20 тис. іммігрантів. Деякі з країн ще не визначилися і нададуть Брюсселю свої пропозиції у найближчі дні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект