НОВИНИ

05.07.2015 | Ракетний есмінець США завтра увійде в Чорне море
За матеріалами - УНІАН

Американський ракетний есмінець типу "Арлі Берк" USS Porter (DDG 78) 5 липня увійде в Чорне море, повідомляє РИА Новости з посиланням на ВМС США.

"Знаходження есмінця у Чорному морі слугуватиме підтвердженням відданості і прихильності США зміцненню партнерських зв'язків та спільних оперативних можливостей НАТО з чорноморськими партнерами", - йдеться в повідомленні.

Командир есмінця Блейр Гай підкреслив, що "перебування військових кораблів в Чорному морі не тільки зміцнює відносини з союзниками, але і сприяє загальній стабільності в регіоні".

В кінці червня в Чорному морі американський есмінець управління ракетною зброєю "Лебун" того ж класу "Арлі Берк" прийняв участь у спільних навчаннях з корветом ВМС Румунії "Еустатіу Себастьян", в рамках яких екіпажі відпрацювали навички протиповітряної оборони.

Кораблі провели спільні маневри, а американський есмінець відбив повітряну атаку умовного противника, в ролі якого виступив вертоліт з румунського корвета. Після закінчення навчань есмінець ВМС США увійшов у грузинський порт Батумі, де намічено проведення навчань спільно зі Службою берегової охорони Грузії.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект