НОВИНИ

02.07.2015 | Ракетний есмінець США вийшов з Чорного моря
Джерело - УКРІНФОРМ

Ракетний ескадрений міноносець США класу "Арлі Берк" USS Laboon (DDG 58) залишив Чорне море 1 липня після проведення навчань.

Про це офіційно повідомили в четвер у штабі Шостого флоту ВМС США, передає власний кореспондент Укрінформу у Вашингтоні.

"Присутність USS Laboon у Чорному морі продемонструвала прихильність Сполучених Штатів щодо тісної співпраці із союзниками з метою підвищення морської безпеки, стабільності, а також боєготовності та військово-морського потенціалу", - заявив представник командування корабля Крістофер Маккаллум.

Він підкреслив, що команда корабля під час перебування в Чорному морі та проведення навчань із союзниками та партнерами "придбала цінний досвід", що також посприяло поглибленню відносини між Сполученими Штатами і партнерами.

Як повідомляв Укрінформ, американський есмінець USS Laboon зайшов у Чорне море 21 червня. Бойовий корабель провів дводенні навчання з румунським корветом "Адмірал Еустатіу Себастьян (F-264), зайшов до грузинського порту Батумі, взяв участь у процесі відпрацювання взаємодії з Береговою охороною Грузії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект