НОВИНИ

27.07.2004 | Мністр закордонних справ Судану не сприймає звинувачень з боку ЄС
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Міністр закордонних справ Судану Мустафа Осман Ісмаїл заявив у понеділок, що міжнародні «погрози» не допоможуть розв’язати гуманітарну кризу в неспокійній провінції Дарфур.
Виступаючи в Анкарі після зустрічі в міністром закордонних справ Туреччини Абдуллахом Ґюлем, Мустафа Осман Ісмаїл закликав Європейський Союз бути зваженішим у своїх заявах, щоб суданські повстанці не спокусилися можливістю облишити пошуки політичного залагодження з урядом.
Раніше в понеділок ЄС закликав Раду безпеки ООН ухвалити резолюцію з погрозою санкцій проти Судану, якщо країна негайно не виконає свої зобов’язання розв’язати кризу в Дарфурі. Заява міністрів закордонних справ ЄС вимагає від Судану негайно роззброїти проурядові ополчення суданських арабів, які в перебігу конфлікту в провінції Дарфур убили від минулого року до 50 тисяч темношкірих суданців і близько мільйона зігнали з домівок.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект