НОВИНИ

20.06.2015 | У США подякували Саудівській Аравії за найбільший удар по Путіну
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Санкції проти Росії потрібно продовжувати і посилювати, оскільки російська економіка вразлива, і особливо сильно на неї впливають ціни на енергоносії.

У США подякували Саудівській Аравії за найбільший удар по Путіну

Про це заявив сенатор США Джон Маккейн під час брифінгу в суботу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я багато разів говорив, що Росія - це бензоколонка, яка маскується під країну, тож санкції можуть на неї вплинути. Найбільшим ударом для Путіна було зниження ціни на барель нафти, за що ми можемо подякувати Саудівській Аравії", - зазначив він.

Сенатор зауважив, що США традиційно допомагають країнам, які борються за свою свободу проти таких "загарбників, як Володимир Путін".

«Володимир Путін постійно, вчора-позавчора, говорить, що Росія і Україна - це єдина країна. Чи є після цього якісь сумніви, на що він зазіхає, чого він хоче добитися силою? Добитися силою того, чого ніколи не можна досягти в демократичний спосіб», - підкреслив Маккейн.

За словами американського сенатора, російська агресія проти України має бути зупинена, оскільки вона загрожує всьому регіону.

«Володимир Путін думає, що йому вдасться уникнути покарання за вбивство, і йому сходить з рук вбивство хоробрих українців, які захищають свою країну. І якщо ми не зупинимо його, ця агресія триватиме і поставить під загрозу Молдову, країни Балтії та інші країни в регіоні», - відзначив республіканець.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект