НОВИНИ

05.06.2015 | Білорусь провела військові навчання на кордоні з Україною
Джерело - УНІАН

"У рамках перевірки системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку і територіальної оборони Гомельської області військовослужбовці мобільної роти 38-ї гвардійської окремої мобільної бригади після здійснення маршу у супроводі вертольотів Мі-8 перейшли в оперативне підпорядкування командуванню Мозирського прикордонного загону та приступили до виконання спільних завдань щодо посилення державного кордону", - йдеться у повідомленні.

В оборонному відомстві Білорусі також зазначили, що під час маршу особовий склад 103-ї окремої мобільної бригади сил спеціальних операцій Збройних сил відпрацював завдання з відбиття нападу умовного противника.

"Прибувши до пункту призначення, військовослужбовці перейшли в оперативне підпорядкування органам Прикордонної служби, зайняли новий позиційний район і розпочали облаштування польового табору", - повідомили в Міноборони Білорусі.

Також повідомляється, що в Єльському районі Гомельської області продовжується формування штабу району територіальної оборони та окремої стрілецької роти територіальних військ.

"Розгортання територіальних військ проводиться з метою перевірки здатності органів управління Гомельської області реалізовувати покладені на них завдання", - зазначає оборонне відомство Білорусі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект