НОВИНИ

01.06.2015 | Французькі депутати готові скасувати візит до Москви через її «чорний список»
Джерело - УКРІНФОРМ

Голова Національних зборів Франції (нижня палата французького парламенту) Клод Бартолон заявив, що якщо підтвердиться так званий «чорний список» Кремля, до якого внесено імена чотирьох громадян Франції, у тому числі керівника парламентської фракції французької Соціалістичної партії Брюно Ле Ру, то візит до Москви парламентської делегації 17-19 червня буде скасований.

Про це він заявив в ефірі радіостанції Еurope-1, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«Візит (до Москви – ред.) матиме місце лише у тому випадку, якщо Брюно Ле Ру буде в списку учасників офіційної парламентської делегації і відвідуватиме Росію 17-19 червня» - заявив Бартолон.

За його словами, в іншому випадку, якщо російська сторона не погодиться з цією умовою, то французька делегація не приїде в Москву. Голова Національних зборів Франції  обурився існуванням так званого «чорного списку 89 європейських політиків», яким заборонений в'їзд до Росії, та, зокрема, присутністю у цьому списку лідера фракції соціалістів у французькому Парламенті Брюно Ле Ру. «Ця історія виходить за рамки розумного і свідчить про вседозволеність, адже фактично французького депутата (Брюно Ле Ру) включають до якогось сюрреалістичного списку як злочинця», - зауважив Бартолон, додавши, що якщо «росіяни не приймуть Брюно Ле Ру, то ні про який візит не може йти мова взагалі».

Голова Національних зборів має намір особисто очолити парламентську делегацію і у разі, якщо Кремль не зробить відповідних висновків, він публічно скасує офіційний візит. «Європа загалом, і Франція зокрема, не можуть просто проковтнути подібні речі від Путіна та Росії», - наголосив він.

«У Москві ми мали намір обговорити важливі питання: в галузі енергетики, в галузі технологій, щодо ситуації в Україні, події на Близькому Сході, тощо», - зазначив Клод Бартолон.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект