НОВИНИ

01.06.2015 | Масштабні військові навчання НАТО стартують сьогодні у Балтії та Польщі
Джерело - BNS



Військові навчання Saber Strike 2015 стартують у понеділок у трьох балтійських країнах та Польщі, в них буде задіяно близько 6 тис. військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів альянсу.

Повна тривалість Saber Strike 2015 на території всіх приймаючих країн - з 1 по 26 червня.

Метою цих міжнародних навчань, організованих силами США в Європі, є розвиток і вдосконалення співпраці союзників у плануванні та проведенні військових операцій, підвищення професіоналізму військовослужбовців та відпрацювання навичок дій приймаючої країни.

Навчання проводяться також для вдосконалення співпраці оборонних, цивільних державних і муніципальних органів в наданні підтримки приймаючої країни під час проведення операцій на своїй території.

Як повідомили агентству BNS в Збройних силах Литви, у навчаннях на території країни в цілому буде брати участь більше 3 тис. литовських військовослужбовців, а також військових з країн-членів НАТО та країн-партнерів блоку. Це найбільші сили союзників за період після вступу Литви до НАТО.

Навчання в Литві будуть проходити 1-19 червня, вони будуть складатися з двох частин: польових навчань і навчань командних пунктів бригадних штабів - з використанням комп'ютерних тренажерів.

Saber Strike 2015 - це об'єднані навчання сухопутних і повітряних сил, в яких візьмуть участь військові підрозділи Латвії, Литви, Естонії, Польщі, США, Великобританії, Фінляндії, Данії, Німеччини, Франції, Італії, Португалії, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Норвегії та Канади.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект