НОВИНИ

28.05.2015 | Іракські сили продовжують операцію проти угруповання «Ісламська держава»
Джерело - Голос Америки

В Іраку проурядові сили продовжують щойно започатковану кампанію проти угруповання «Ісламська держава» у провінції Анбар.
 
Збройні сили і воєнізовані угруповання зосереджують увагу на районі неподалік адміністративного центру провінції – міста Рамаді. Вони хочуть відрізати шляхи постачання екстремістів перед тим, як увійти до міста.
 
Операція розпочалася у вівторок при підтримці з боку Сполучених Штатів. Представники Білого дому намагалися підтвердити свою відданість іракським силам після заяви міністра оборони Еша Картера, який піддав під сумнів бажання іракських солдатів боротися з екстремістами.
 
Представник Білого дому Джош Ернест заявив, що Сполучені Штати запевнять, що іракські війська матимуть спорядження та все необхідне, включно антитанковою зброєю, яка дуже успішна у нищенні замінованих автомобілів.
 
Ернест також сказав, що США переконані в тому, що успіх у боротьбі за Рамаді вимагатиме об’єднання всіх проурядових сил.
 
Ернест також підкреслив, що ця стратегія спрацювала, коли іракські війська звільнили від «Ісламської держави» місто Тикрит. Це були сунітські та шиїтські угруповання під командуванням іракських збройних сил при підтримці очоленої США коаліції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект