НОВИНИ

23.05.2015 | У США оприлюднили 300 скандальних листів з пошти Гілларі Клінтон
Джерело - УКРІНФОРМ



Державний департамент США розмістив у відкритому доступі майже три сотні листів з особистої електронної скриньки колишнього держсекретаря країни Хілларі Клінтон, пов'язаних із нападом на Посольство США в Лівії в 2012 році, під час якого загинули четверо американських дипломатів, включно з послом.

Про це повідомила під час брифінгу в п'ятницю заступник речника американського держдепу Марі Харф, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні Держдепартамент США опублікував у мережі 296 електронних листів колишнього держсекретаря Клінтон, які перед цим були надані спеціальній комісії (Палати представників – Ред.) з питань Бенгазі", - зазначила Харф.

Зовнішньополітичне відомство США зробило такий крок на тлі скандалу, що виник навколо колишнього глави держдепу після того, як стало відомо про її намір брати участь у виборах президента в 2016 році. Звинувачення на її адресу полягають, головним чином, у використанні Клінтон особистої електронної пошти для службового листування, що суперечить чинним інструкціям з безпеки. Крім того, за законом, вона мала надати відповідним службам доступ до своїх листів, що вона зробила не одразу.

Політичні опоненти ГХлларі Клінтон вважають, що листи можуть засвідчити недоліки роботи держдепартаменту на той час, що призвело до трагедії в Бенгазі.

Тим часом, як зазначила в п'ятницю Марі Харф, опубліковані матеріали "не змінюють попереднього розуміння того, що трапилось під час атак". Вона також зауважила, листи та інформація в них не була засекреченою на той час, коли вони відсилалися.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект