НОВИНИ

18.05.2015 | Затримані російські військові будуть притягнуті до відповідальності за тероризм
Джерело - УНІАН

Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко. За його словами, затримані повідомили українським слідчим, що входили до диверсійно-розвідувальної групи, у складі якої, крім них, було 14 військовослужбовців збройних сил РФ.

Крім того, зазначив Валентин Наливайченко, затримані повідомили, що вони мали при собі зброю російського виробництва.

На запитання, що чекатиме в подальшому цих затриманих росіян, Валентин Наливайченко дав зрозуміти, що зараз питання про їхній обмін на українських полонених не розглядається.

"Що їх чекає? Їх чекає кримінальна відповідальність за ст. 258 Кримінального кодексу України ("тероризм або участь у терористичній організації")", - сказав Валентин Наливайченко.

За словами голови СБУ, терористична група у складі військовослужбовців РФ була направлена в Україну з метою вчинення злочинів проти мирного населення та сил АТО.

Як сказав Валентин Наливайченко, затримані назвали свої посади, своїх командирів, вони повідомили, що служать у 3-й бригаді спеціального призначення Головного розвідувального управління збройних сил РФ (військова частина № 21208 дислокується у Тольятті).

Голова СБУ наголосив, що ці двоє затриманих, як і інші 14 осіб, що входили до складу групи, вчинили особливо небезпечний злочин - вбили одного і поранили одного військовослужбовця, які брали участь в АТО.

Як повідомляв УНІАН, 16 травня бійці добровольчого батальйону "Айдар" взяли у полон у Луганській області двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єровеєва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект