НОВИНИ

14.05.2015 | США не підтверджують ліквідації другої особи в «Ісламській державі»
Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"

Військові США не підтвердили повідомлень із Іраку, що там унаслідок повітряного удару коаліції під проводом США був знищений чільний діяч ісламістського угруповання «Ісламська держава».

У Вашингтоні немає інформації, яка б підтвердила такі заяви, сказали військові.

Вони також заперечили, що коаліція завдала удару по мечеті, в якій, за іракською версією, загинув цей діяч, Абдель-Рахман Мустафа Мохаммед, також відомий як Абу Алаа аль-Афрі, друга особа в керівництві угруповання.

Раніше в середу, 13 травня, Міністерство оборони Іраку заявило про його ліквідацію разом зі ще десятками бойовиків, коли ті перебували в мечеті в місті Таль-Афар на півночі Іраку, по будівлі якої був здійснений удар.

Коаліція під проводом США раніше повідомляла, що в результаті ударів біля Таль-Афара у вівторок, 12 травня, знищила тільки «бойову позицію бойовиків і важкий кулемет».

Урядові війська Іраку разом із шиїтськими й сунітськими ополченнями ведуть бої з силами угруповання «Ісламська держава», яке ще минулого, 2014 року захопило значні території в Іраку й сусідній Сирії. Коаліція під проводом США теж завдає повітряних ударів по цілях ісламістів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект