НОВИНИ

05.05.2015 | Генерал НАТО Паломерос: ми повинні боротися за наші цінності нашими цінностями
Джерело - Голос Америки



Політолог Ганс Біннендійк вважає, що гібридна війна, яку веде Росія має чотири основні компоненти. Усі вони були використані під час війни проти Грузії у 2008, а нині проти України.

"Перша фаза – це створення нестабільності через пропаганду, підкупи тощо – увесь спектр будь-яких засобів, які викликають нестабільність – наприклад невдоволення національних меншин. Друга, це інфільтрація – “зелені чоловічки” та озброєння. Третя – це залякування, шантаж. Ми бачимо це у розгортанні військ на кордоні, ядерній небезпеці, польотах над територією. Четверта, яку ми бачили і у Грузії, і у Криму – тихе вторгнення", - заявив політолог.

За словами колишнього начальника штабу військово-повітряних сил Франції, а нині Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО з питань трансформації Жан-Пола Паломероса, на пропаганду не можна відповідати пропагандою.

"Ми повинні боротися за наші цінності нашими цінностями. Це важко… Але ми повинні навчитися, як відповідати на ці виклики. Ми повинні кращі працювати з нашими медіа… Ми повинні також повинні бути відкритими", - вважає Паломерос.

З ним погодився і Габор Іклоді з Європейської служби зовнішніх справ.

"Ми не можемо відповідати пропагандою на пропаганду тому, що ми діємо за іншими принципами… Путін вкладає чималі гроші для промивки мізків людям як всередині Росії, так і за її межами. Ми не можемо діяти так само. Ми маємо запропонувати альтернативний погляд на події".

Американська сенатор Джін Шагін заявила, що США та ЄС повинні спільно боротися проти будь-яких спроб Росії розколоти союзників, тим паче в питанні України.

"США та ЄС повинні наступати, щоб захистити західні цінності та демократію. Так само як і під час Холодної війни, ми повинні розробити нову, 21 століття, кампанію… для того, аби протидіяти російській пропаганді", - заявила сенатор.

Сенатор додала, війна в Україні пробудила Захід та поглибила кооперацію між Європою та Сполученими Штатами, що дозволить успішно протистояти російській агресії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5980. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект