НОВИНИ

27.07.2004 | У Бостоні відкрився з'їзд Демократичної партії США
Джерело - Українська служба ВВС

Колишній віце-президент США Альберт Ґор закликав делегатів передвиборчого з"їзду Демократичної партії сфокусувати роздратування, якого вони зазнали через його суперечливу поразку на президентських виборах 2000 року, на цьогорічних зусиллях, які б сприяли приходу до влади в Білому домі сенатора Джона Керрі.
Альберт Ґор принагідно наголосив на необхідності зробити висновки з невдалої для демократів попередньої кампанії:


"Перший урок такий (беріть його з мого досвіду) - кожен голос важить. В нашій демократичній системі кожен голос має силу, ніколи не забувайте, що влада - у ваших руках, не дозволяйте нікому відібрати її у вас і не піддавайтеся на умовляння відмовитися від неї. Давайте забезпечимо, аби цього разу враховувався кожен голос."


Партійні провідники пообіцяли, що промовці на з"їзді концентруватимуться на перевагах пана Керрі, аніж на тому, що вони вважають недоліками президента Буша.


Однак у ключовій промові колишній президент Біл Клінтон піддав адміністрацію Буша різкий критиці у низці питань, зокрема - за війну в Іраку.


Пізніше цього тижня чотири тисячі делегатів передвиборчого з"їзду затвердять, як очікують, сенатора Керрі як кандидата від Демпартії на президентських виборах у листопаді цього року.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект