НОВИНИ

29.07.2005 | У жовтні відбудуться консультації Україна-НАТО високого рівня
Джерело - ProEUROPA

У жовтні відбудуться консультації Україна-НАТО високого рівня за участю міністрів оборони, повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України. 
  
В Брюсселі відбулось п'яте засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи (СРГ ВР) під спільним головуванням заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Сергія Пирожкова та помічника Генерального секретаря НАТО Джона Колстона.
 
У засіданні також взяли участь представники Міноборони України, МВС України, Держприкордонслужби України, Місії України при НАТО, місій держав-членів НАТО, Офісу зв'язку НАТО в Україні та Міжнародного секретаріату НАТО.
 
У ході засідання обговорювалися питання, пов'язані з реформуванням оборонного та безпекового сектору України, зокрема проведення огляду безпекового сектору, підготовка цивільного персоналу для роботи в оборонних та безпекових структурах, оптимізація двосторонньої допомоги Україні з боку країн-членів НАТО у здійсненні реформ у зазначеній сфері.
 
У рамках порядку денного засідання делегацією України були представлені доповіді про хід та подальші плани реформування МВС та Держприкордонслужби України, а також про здійснення підготовки цивільного персоналу для заміщення посад в оборонних і безпекових структурах України.
 Учасники засідання також обмінялися думками щодо підготовки до запланованих на жовтень консультацій Україна-НАТО високого рівня за участю міністрів оборони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект