НОВИНИ

28.07.2005 | США виділяє Україні ще 60 мільйонів доларів
Радіо "Німецька хвиля"

США зарахували Україну до  фонду коаліційної солідарності, виділивши на її розвиток  у цьому році майже  140 мільйонів доларів.

Американський конгрес задовольнив прохання адміністрації президента Джорджа Буша про виділення Україні в поточному  році додаткових 60 мільйонів доларів, - про це заявив учора на парламентських слуханнях, присвячених  результатам “Помаранчевої революції” й піврічній діяльності нової української влади, заступник Держсекретаря США  з питань країн Європи Деніел Фрід.

Разом з допомогою, передбаченою бюджетом США на 2005 рік нещодавно, тепер ця сума становитиме  майже 140 мільйонів доларів.

 За словами офіційного речника  адміністрації президента, передбачається, що найвагомішу її частку  буде спрямовано на розвиток східних та південних регіонів України,  “які ставляться до політики й реформ новообраної влади з найбільшою недовірою”.

Відзначивши внесок України у миротворчі акції й військові операції, зокрема, в Афганістані й Іраку, Деніел Фрід  підтвердив, що США включають  країну переможної “Помаранчевої революції” до так званого “фонду коаліційної солідарності” й підтримуватимуть її і надалі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект