НОВИНИ

27.07.2005 | Президент Польщі закликав країни-члени ЄС та НАТО посприяти Україні
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Президент Польщі Олександр Кваснєвський закликав країни-члени Європейського Союзу та НАТО посприяти Україні зі вступом до цих організацій. Заява глави польської держави пролунала на Сьомому світовому конгресі з питань Східної Європи, який триває у Берліні. 

Оскільки Євросоюз виступає за шанування спільних цінностей, за суспільну відкритість, то було б фатальною помилкою з його боку закривати дорогу до вступу іншим країнам.

Про це заявив Олександр Кваснєвський, виступаючи перед понад тисячею шестистами науковців з Європи, Америки та Азії, котрі з’їхалися цими днями до Берліна. Українській темі присвячено на Конгресі, котрий цього річ має назву „Європа – наш спільний дім”, особливу увагу, головним чином завдяки минулорічній „Помаранчевій революції”.

Торкаючись теми інтеграції України до європейських структур польський президент заявив: „Ми не маємо права відвернутися від України, ми повинні її підтримувати на шляху реформ, на шляху, що веде до НАТО та ЄС. Я вірю, що Україна буде вже незабаром у цьому нашому спільному домі”.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект