НОВИНИ

26.07.2005 | Делегація Міноборони України в Ізраїлі
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Делегація Міністерства оборони України на чолі із міністром Анатолієм Гриценком закінчує триденний візит до Ізраїлю, куди вона прибула в неділю.  Візит глави оборонного відомства України відбувається вперше за всю історію українсько-ізраїльських взаємин, тож обидві сторони надають йому особливого значення.

Гриценко та його ізраїльський колега Шауль Мофаз провели спільні консультації щодо перспектив поглиблення співпраці у галузі безпеки, участі національних армій у міжнародних навчаннях програми НАТО "Партнерство заради миру", а також можливість підвищення кваліфікації ізраїльських курсантів у Центрі підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів при Національній академії оборони України.

 Віднедавна Ізраїль значно поглибив свої контакти з Північноатлантичним Альянсом, і хоча на цьому етапі про вступ до НАТО не йдеться, у Єрусалимі виявляють зацікавленість багаторічним досвідом партнерства України і НАТО. По завершенні консультацій планується підписання угоди про співробітництво оборонних відомств обох країн у сфері безпеки.

Програма перебування інших членів української делегації обіцяє бути не менш насиченою. Зокрема, заплановані ознайомлювальні візити на танковий завод, авіабази та відвідини найпотужніших підприємств ізраїльської військової промисловості.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7788. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект