НОВИНИ

25.07.2005 | Французький прем'єр Домінік де Вільпен:"Дві країни повинні залишити "суперечки осторонь"
Джерело - EUobserver

Франція та Велика Британія обмінялися сигналами примирення перед тим, як прем'єр-міністри обох країн зустрінуться в Лондоні 25 липня.

Виступаючи напередодні свого візиту до Британії, французький прем'єр Домінік де Вільпен підкреслив, що дві країни повинні залишити "суперечки осторонь" та поєднати зусилля в боротьбі з тероризмом заради сильної Європи. 

Лідер французького кабінету підкреслив, згідно "Telegraph" що незважаючи на той факт, що співпраця поміж Лондоном та Парижем не є завжди простою, тим не менш дві країни переслідують одні й тіж цілі, а результат буде "ефективним та успішним для Європи".

В понеділок переговори на Даунінг-Стріт, в основному, будуть фокусуватися на боротьбі з тероризмом і де Вільпен підготував конкретні пропозиції для Тоні Блера, чия команда наразі готує пакет жорстких анти-терористичних законів для країни та для ЄС, як частина програми головування в ЄС. 

"Візит має за мету рух вперед за рамки конфронтації та карикатур. Що нам необхідно, так це побудова відносин, які стануть корисними для обох держав, а також розпочати дебати навколо завтрашнього Європи", - сказав старший помічник французького прем'єра.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект