НОВИНИ

02.02.2015 | The Guardian: Говорити з Путіним можна лише після озброєння України
Джерело - УКРІНФОРМ

Захід повинен негайно надати Україні сучасну оборонну зброю, щоб вона не залишала жодних шансів для силового тиску з боку Путіна, й тільки після цього можна переходити до переговорів.


Про це йдеться в статті впливового британського часопису The Guardian , передає Укрінформ.


"Тільки тоді, коли українська оборона зможе переконливо поставити російський наступ у патову ситуацію, мирне врегулювання стане можливим. Іноді потрібна зброя, щоб зупинити зброю", - наголошується в публікації.


Автор зауважує, що група експертів, у тому числі, екс-посол США при НАТО Іво Даалдер, а також досвідчений експерт у питаннях Росії Строб Телбот, визначили необхідне військове обладнання для України. У цьому переліку - контр-батарейні радари для виявлення ракет дальнього радіусу дії, безпілотні літальні апарати (БПЛА), електронна протидія використанню ворожих БПЛА, засоби захищеного зв'язку, броньовані джипи та медичне обладнання".


Водночас наголошується, що не менш важливою є боротьба з брехливою пропагандою. "Мовні ЗМІ, зазвичай, класифікуються як м'яка сила, але вони так само важливі для Путіна, як і його танки T-80. Він вклав у них багато грошей", - підкреслюється в статті.


На думку автора, Захід має протистояти цій пропаганді, "але не брехнею у відповідь, а правдивою інформацією та скрупульозно представленим різноманіттям поглядів". У цьому зв'язку, на його думку, найкраще свої ресурси могла би використати Бі-Бі-Сі.


У публікації також підкреслюється необхідність поглиблення економічних санкцій проти Росії, які "в поєднанні із впливом низьких цін на нафту вже мають визначальний ефект".


На переконання автора статті, "жодна з цих речей не зупинить Путіна завтра, але в разом вони зрештою спрацюють". Диктатори виграють в короткостроковій перспективі, демократії - в довгій, - підсумовується в публікації.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1152. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект