НОВИНИ

02.02.2015 | Заступник міністра розповів американцям, які види зброї потрібні Україні саме зараз
Джерело - "Голос Америки

Україна вже зробила багато кроків, щоб ринок озброєнь став для неї відкритим, і тепер може закуповувати сучасну зброю, щоб протистояти агресії Росії.


Про це заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко розповів в інтерв'ю "Голосу Америки".


Високотехнологічну летальну зброю Україні ще не надають, але збройні можливості України суттєво покращилися, каже дипломат.


Багато режимів забороняють продавати зброю державам, які не є союзниками. Крізь режими, протоколи важко пробитися, адже ці бар’єри зроблені спеціально, щоб зброя не розповзалася по всьому світу. Але ці деталі здаються не такими важливими, коли країна просто стікає кров’ю, каже Пристайко.


«Ми не кажемо про «калашникови». У нас достатньо танків. Ми можемо виробити танки і якесь просте озброєння. Нам важливе високотехнологічне озброєння, протиартилерійські батареї, щоб зупинити батареї, які стріляють по наших містах, протиснайперське обладнання, апарати броньові, машини, протимінні обладнання.


Ми починали з бронежилетів, форми, шоломів, а зараз перейшли на антибатарейні радари, протимінні роботи, протиснайперське обладнання, спеціальний захист, спеціальні машини, ті самі дрони. Ми вже закуповуємо сучасні гвинтівки, броньовані машини. Тобто це інший рівень», – каже Пристайко.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект