НОВИНИ

25.07.2005 | Єврокомісія схвалила купівлю концерном Siemens компанії Va Technologie Ag
Джерело - ProEUROPA

Європейська Комісія схвалила пропозицію Siemens про придбання австрійської компанії VA Technologie AG (VA Tech). Про це йдеться в прес-релізі Siemens.
 
Після завершення операції Siemens стане власником 97,15% акцій компанії VA Tech. Сума операції становить, приблизно, 1 млрд. євро.
 
Як зазначив голова Центрального правління компанії Siemens AG. Клаус Кляйнфельд, "у даному придбанні ми зосередилися на напрямах "металургія" і "передача і розподіл енергії". Відповідно до прес-релізу, Siemens повністю інтегрує металургійний бізнес VA Technologie AG – групу Voest Alpine Industrieanlagenbau (VAI) – до свого департаменту "Комплексні рішення і послуги для промисловості". Як йдеться в прес-релізі, об´єднана компанія Siemens і VAI стане, зокрема, одним із провідних світових постачальників технологій, рішень і послуг для заводів з виробництву чавуну, сталі і алюмінію.
 
Довідка. VA Technologie AG – австрійська інжинірингова компанія – є одним із світових лідерів у галузі інжинірингу і виробництва устаткування для металургійної, сталеливарної і алюмінієвої промисловості. Крім цього компанія працює на ринку устаткування для передачі і розподілу енергії (розподільна і комутаційна техніка, силові трансформатори). Об´єм продажів у 2004 році становив 4,1 млрд. євро.
 
На українському ринку працює металургійний підрозділ компанії VA Tech – група Voest Alpine Industrieanlagenbau (VAI). На сьогодні консорціум ІСД спільно з VAI реалізує інвестпроект щодо реконструкції (АМК, Луганська область). Група VAI бере участь в модернізації Алчевського металургійного комбінату, Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча, комбінату "Азовсталь", Дніпропетровського меткомбінату ім. Дзержинського.


 Компанія “Сіменс Україна" працює у галузі телекомунікацій і медичного устаткування, а також транспортних систем, засобів автоматизації виробництва і енергетичного устаткування. У 2004 фінансовому році об´єм продажів усіх консолідованих підрозділів “Сіменс Україна" становив 217 млн. євро, а портфель замовлень досяг 291 млн. євро


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект