НОВИНИ

25.07.2005 | Литвин з Пінчуком поговорили з Європою про майбутнє
Джерело - Українська правда

Комісар ЄС з питань розширення Беніта Фереро-Вальднер закликає Україну не чекати на поступки з боку Європейського Союзу.

"Україна має виконувати план дій Україна-ЄС і не чекати на будь-які поступки", - сказала вона у суботу на конференції в Ялті, повідомляє "5 канал".

За її словами, незважаючи на скасування Україною візового режиму для громадян країн-членів ЄС, поступок від Європейського Союзу очікувати поки що не доводиться.

В той же час, голова Верховної Ради Володимир Литвин висловився за активізацію відносин України з країнами Євросоюзу й різних європейських організацій.

Таку думку він висловив у суботу на другому Ялтинському європейському семінарі "Україна в Європейському Союзі: подальші кроки України?".

Литвин підкреслив, що "Україна повинна брати участь у більшості європейських організацій, для початку, як спостерігач", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На його думку, Верховна Рада повинна мати представництво в Європарламенті, повинні бути активізовані двосторонні відносини з країнами ЄС, в Україні повинна проводитися максимальна кількість конференцій і семінарів у рамках Євросоюзу.

У семінарі взяли участь народний депутат Віктор Пінчук, члени європарламенту Марек Сівец (Польща), член британського парламенту Стівен Байерс, політологи й експерти з Німеччини, Франції, Туреччини, Словаччини, Хорватії, Італії й інших країн.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 989. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект