НОВИНИ

21.07.2005 | „Осей на кштал Париж-Берлін або Берлін-Москва вже не буде”
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Кандидат на посаду канцлера Німеччини від Християнсько-демократичного союзу Анґела Меркель днями побувала у Франції, де зустрічалася з високопосадовими політиками. У берлінській газеті WELT з цього приводу читаємо:

Анґела Меркель побувала на прийомі у президента Жака Ширака і – що ще важливіше – у міністра внутрішніх справ Ніколя Саркузі, перспективного кандидата в наступники французького президента. Утім, осей на кштал Париж-Берлін або Берлін-Москва вже не буде, принаймні в питаннях загальноєвропейських. (...) У європейській сім”ї настає новий період, який навряд чи можна буде охарактеризувати поняттями „однорідність”, „спільнота” та „конституція”. Очевидно, що Меркель шукатиме зовнішньополітичної близькості до США. Як це сприйматимуть у Парижі, можна лише гадати, - констатує WELT.

Тему продовжує французька газета DERNIERES NOUVELLES D“ALSACE:

Майже в усіх важливих питаннях спільних підходів між Парижем та Берліном значно більше, ніж між Парижем та Лондоном. (...) Зв”язок почерез Рейн збережеться і в майбутньому, можливо, певною мірою зі звички, але також і через взаємні інтереси. Можливо, партнерство буде не таким сердечним, як дотепер, але точно не таким зверхнім щодо інших партнерів по ЄС, - підкреслює французька газета DERNIERES NOUVELLES D“ALSACE.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект