НОВИНИ

21.07.2005 | Лондон розробляє антитерористичні заходи
Джерело - Українська служба ВВС

Британський уряд оприлюднив деякі заходи задля припинення впливу прихильників тероризму, як мовиться, на розчарованих молодих мусульман у Британії.


Міністр внутрішніх справ Британії Чарлз Кларк сказав у парламенті, що буде збільшено його повноваження ізолювати або висилати людей, яких вважатимуть пропагандистами і заохочувачами тероризму.

Вже існує загальна домовленість з Йорданією, яка надає Британії право депортувати йорданських громадян, яких підозрюють у підтримці тероризму.

У Британії буде укладено список неприпустимих дій, поміж них - проповідь, написання статей і організація веб-сайтів, метою яких є заохочення чи провокування тероризму.

Британський прем"єр-міністр Тоні Блер заявив, що планує скликати міжнародну конференцію з питання, як викорініти ісламський екстремізм.

Чарлз Кларк також підтвердив, що згодом буде запропоновано законодавство, за яким будуть визначенні як незаконні, підготовка до тероризму, навчання і уславлення тероризму.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект