НОВИНИ

21.07.2005 | Українські льотчики вивчають американський досвід організації аеронавігаційного забезпечення польотів
Джерело - ProEUROPA

На авіаційній базі “Авіано” Європейського командування збройних сил США, що дислокується в Італії, з візитом перебуває українська військова делегація на чолі з начальником Центру аеронавігаційного забезпечення авіації ЗСУ полковником Миколою Коржом.
 
Як повідомили в управлінні прес-служби Міністерства оборони України, основна мета візиту українських військових полягає в ознайомленні з організацією навігаційного забезпечення Військово-повітряних сил США, роботою центрів радіозв’язку, а також навігаційним обладнанням забезпечення польотів авіації. Зокрема, наші фахівці-авіатори ознайомлюються на “Авіано” з порядком організації роботи та фінансуванням аеронавігаційного забезпечення польотів авіації у ВПС США, а також оформленням документації аеронавігаційного забезпечення відповідно до стандартів НАТО.
 
Крім цього українські військові вивчають порядок узгодження документації та отримання відповідної сертифікації щодо аеронавігаційного забезпечення польотів авіації, вимоги керівних документів НАТО щодо взаємосумісності з питань аеронавігаційного забезпечення польотів авіації.
 
У ході брифінгів також заплановано обговорення питань організації взаємодії військових та цивільних секторів щодо аеронавігаційного забезпечення, а також порядку сертифікації аеронавігаційного обладнання.
 
Візит представників Повітряних Сил ЗСУ до Італії триватиме до 22 липня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6136. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект