НОВИНИ

21.07.2005 | Масові арешти в Пакистані за підозрою в тероризмі
Джерело - Українська служба ВВС

Сили безпеки в Пакистані затримали понад двісті підозрюваних ісламістських екстремістів у низці нічних арештів, проведених у релігійних школах - медрессе.


Підозрюваних допитують щодо їхніх будь-яких можливих зв'язків із забороненими войовничими угрупованнями або лондонськими бомбістами-самогубцями.

Рейди в Пакистані провели після того, як було повідомлено, що троє з чотирьох лондонських бомбістів нещодавно побували в Пакистані.

Пакистанський президент генерал Первез Мушараф має виступити із телезверненням до народу і оприлюднити нові заходи з подолання релігійного екстремізму в країні.

Тим часом колишня прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто сказала в інтерв'ю Бі-Бі-Сі, що вона присоромлена через звинувачення у причетності її країни до терористичних нападів.

"Я відчуваю себе присоромленою через той факт, що троє із бомбістів були в Пакистані, а також через те, що генерал Мушарраф, після подій в Америці 11 вересня 2001 року заявив про реформування пакистанського суспільства і плани заборонити діяльність груп, яких пов'язують з тероризмом. На жаль, цього не сталося. Групи були заборонені, однак після цього все одно продовжували свою діяльність під іншою назвою".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект