НОВИНИ

26.12.2014 | Обама анонсував завершення операції в Афганістані
Джерело - Кореспондент

США завершать свою бойову місію в Афганістані наступного тижня. Про це заявив президент США Барак Обама в четвер, 25 грудня, на зустрічі з американськими військовослужбовцями, пише The New York Times.

Ми безперервно перебували у стані війни більш як 13 років", - сказав президент, додавши, що наступного тижня операція, розпочата в Афганістані в жовтні 2001 року у відповідь на теракти у Вашингтоні та Нью-Йорку, буде закінчена. Обама висловив упевненість в тому, що завдяки американській кампанії в афганців з'явився шанс відновити свою країну, а в США підвищився рівень безпеки.

Разом з тим президент визнав, що попереду ще "складні місії в різних частинах світу, включаючи Ірак", де США беруть участь у боротьбі з терористичним угрупуванням "Ісламська держава".

В Афганістані хочуть побудувати нову столицю вартістю $80 млрд

У середині грудня Обама заявив, що в 2015 році в Афганістані та Іраку з 180 тисяч військовослужбовців залишаться менш ніж 15 тисяч осіб. 7 грудня офіційно завершилася місія НАТО в Афганістані.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект