НОВИНИ

20.07.2005 | Комісар Шпідла перебирає лідерство в дебатах навколо Європейської соціальної моделі
Джерело - EurActiv

В своєму ексклюзивному інтерв'ю для EurActiv комісар з питань працевлаштування Владімір Шпідла встав на захист поновленої Лісабонської Стратегії та підкреслив, що він готовий розпочати дебати щодо соціальної моделі в Європі.

До свого призначення комісаром Владімір Шпідла обіймав пост прем''єр-міністра Чехії з 2002 до 2004 року. Перед цим він був мінстром з питань праці та соціальної політики в своїй країні.

В своєму інтерв'ю пан Шпідла визначив наступні теми:

Корпоративна соціальна відповідальність - Комісія до кінця 2005 року підготує спеціальну нову комунікацію. Шпідла підтвердив, що Комісія запропонує відповідний добровільний підхід щодо цієї проблематики.

Працевлаштування та соціальна узгодженість - комісар вважає, що ЄС має спроможність мати вплив на країни-члени та вважає, що вони можуть співпрацювати з Брюсселем.

Лісабонська стратегія - пан Шпідла не погоджується з НДО, які займаються соціальною проблематикою та критикують перезапуск Лісабонської стратегії. Він переконаний, що новий старт стратегії базується на синтезі економічного, соціального та природоохоронного вимірів.
 

Реформа системи праці та гнучкість - гнучкість та безпека не знаходяться в протиріччі. Про це казав комісар, наводячи приклади Данії та Австрії.

Європейська соціальна модель - комісар вважає за прийнятне існування Європейської соціальної моделі, яка базується на спільних цінностях, таких як універсалізм та "активне залучення".| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект